Filmy reklamowe i promocyjne:

 

Filmy reportażowe i dokumentalne

 

Animacja

 

Współpracowaliśmy z:

 

Rekomendacje:

Firma zrealizowała dla nas firm promocyjny. […] podeszła do tematu twórczo, proponując rozwiązania, które wykraczały poza brief produkcyjny. Współpraca przebiegła sprawnie i profesjonalnie. […] Chcielibyśmy rekomendować firmę wszystkim podmiotom poszukującym sprawnej, profesjonalnej ekipy zajmującej się produkcją wideo”.

Uniwersytet Jagielloński

 

Rekomendujemy współpracę z firmą Swift Production Not For Profit jako profesjonalnego partnera w produkcji filmowej i potwierdzamy wysoką jakość świadczonych przez nią usług. […] Firma była odpowiedzialna zarówno za dokumentację, część koncepcyjną oraz realizacyjną materiału. Ekipa wykazała się elastycznością, kreatywnością i terminowością. Nie mieliśmy zastrzeżeń do współpracy.

VCV System sp. z o.o.

 

Pragnę zarekomendaować pracę z Justyną i Krzysztofem Piechota reprezentującymi firmę Swift Production […]. W ramach dotychczasowej współpracy zrealizowany został cykl filmów promocyjno-wizerunkowych dla naszej marki w latach 2016–2019. Filmy wykorzystywane są jako narzędzie marketingowe w Polsce i za granicą. […] Na kanale youtube mają prawie 40 tysięcy wyświetleń.

Legendary Tours Sp. z o.o.

Właściciel marki Walkative!

 

Firma Swift Production terminowo wywiązywała się ze zleconych projektów. Jej działania charakteryzowały się profesjonalizmem, wysokim zaangażowaniem we współpracę oraz kompleksowym doradztwem i zrozumieniem potrzeb klienta w podejściu do każdego z powierzanych przedsięwzięć. Nasza współpraca przebiegała sprawnie, dlatego rekomendujemy firmę Swift Production jako specjalistę w swojej branży oraz godnego zaufania partnera biznesowego.

Akademia Biznesu Piotra Michalaka

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © Swifteye 2019
projekt i wykonanie Studio graficzne Kraków